Biz Kimiz ?

Deneyim ve tecrübeleriyle 30 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe yer alan Best Country Mobilya , uzman mimar kadrosu , geniş üretim tesisleriyle sizleri hayallerinizdeki tasarım ve kalitede ürünler ile buluşturmaktadır.

Başarılı ve alanında uzman iç mimar kadrosu ile birlikte kaliteli ürünlerin bir arada kullanılarak çağın yenilikçi çizgisi içerisinde country tarzda ürünleriyle evlerinizi güzelleştiren Best Country Mobilya, Modoko Mobilyacılar sitesinde mobilya sektöründe zirveyi yakalamış bir mobilya devidir.

Country Mobilya denildiğinde akla ilk gelen Best Country Mobilya kişiye özel tasarımları country tarza uygun kumaş, renk ve ölçü seçenekleriyle evlerinizdeki dekorasyonlarınızı benzersiz bir hale getirmektedir.
Özgün tasarımlarıyla ,kendine hayran bırakan model seçenekleriyle Best Country Mobilya 3D modelleme yöntemini kullanarak evlerinizin dizaynında sizlerle ortak rol oynamaktadır.

Garanti süresi ve kapsamındaki tüm ürünlerine ücretsiz servis sağlayan Best Country Mobilya , garanti süresi bitse bile her zaman müşterisinin yanındadır, bakım ve servis hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

 

Kalite Politikamız; 

Ürünlerimizin yapım aşamasından, evlerinizle buluşana kadar sürekli müşterisiyle iletişim halinde olan Best Country Mobilya, her aşamasını müşterileriyle paylaşarak güvenilir ve işine ne kadar titiz olduğunu gösteren bir firmadır.

Güvenilir, kaliteli ürün kullanımı satış sonrası hizmetlerdeki kalite anlayışımız vazgeçmeyeceğimiz prensiplerimiz arasındadır. 

Üretim aşamasında en küçük detaylara bile önem veriyor,üretim kalitesi ve satış sonrası teknik destek servislerimizle müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sağlamaktayız.